Co to jest Metoda Silvy? – film

“Co to jest Metoda Silvy i do czego się przydaje”?

– To pełny tytuł filmu, który już przetoczył się przez YouTube, ale w kawałkach. Teraz mamy wszystko w jednym. Umieszczam go tutaj z kilku powodów. Przede wszystkim, to świetnie podana informacja. László Domján, lekarz, doktor nauk medycznych i szef Metody Silvy na Węgry mówi ciekawie i trafia w sedno sprawy. Po obejrzeniu całości, ktoś, kto nie ma pojęcia o co “się rozchodzi” z “tą Silvą”, ma dobre rozeznanie w temacie. Krótko, rzeczowo i treściwie.

Dla absolwentów film jest sposobem na poukładanie sobie rozległej wiedzy. Przy dość sporej ilości i różnorodności materiału, to bardzo pożyteczne. Warto sobie, od czasu do czasu, odświeżyć techniki po latach nieużywania.

Prawdziwe historie

I wreszcie, niezwykłe historie zwykłych ludzi. Słuchasz opowieści z pierwszej ręki – może nawet trudno ci będzie w niektóre z nich uwierzyć, a jednak ludzki umysł tak właśnie potrafi. Ciągle do końca niepoznany. Nasz wielki “biokomputer” ma wiele wspaniałych aplikacji, które drzemią ukryte przed naszą świadomością. Jose Silva znalazł sposoby, jak je aktywować. Czasem wręcz zaskakująco proste. Zerknij.

.

zobacz: o Metodzie Silvy >>

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *