Opinie

Poprosiłem absolwentów kursu Metody Silvy, by wyrazili swoje spostrzeżenia i uwagi na temat kursu i samej metody – już jakiś czas po seminarium. Opinie są cenne, ponieważ słuchamy wypowiedzi praktyków – osób, które rzeczywiście, techniki poznane i nauczone na kursie zastosowały w swoim codziennym życiu. Są to ludzie o różnych profesjach, zainteresowaniach, doświadczeniach i wieku…

.

jaszka_bartekBartłomiej Jaszka, reprezentant Polski w piłce ręcznej

Dla mnie Metoda Silvy jest metodą głębokiej relaksacji i odprężenia. Na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tej metody. Słyszałem o niej tylko z opowiadań. Dopiero kiedy miałem w życiu sportowym problem z którym nie potrafiłem sobie poradzić, szukałem różnych sposobów pomocy, niestety bezskutecznie. Wtedy trafiłem do Mariana, wykładowcy kursu MS. Poświęcił mi wówczas chwilę rozmowy, po której już wiedziałem, że na pewno w takim kursie będę uczestniczył. W międzyczasie otrzymałem od Mariana książkę i kilka prostych technik, którymi zacząłem pracować. Efekt tych metod sam mnie zaskoczył. W czerwcu tego roku (2011) wziąłem udział w kursie Metody Silvy. 

W tej chwili cały czas pracuję wszystkimi poznanymi metodami. Mogę powiedzieć o samych korzyściach płynących ze stosowania technik Metody Silvy, pomagam sobie w życiu i w pracy czyli w sporcie. Od czasu poznania i stosowania technik MS czuję się silniejszy, pewniejszy i skupiony na tym co dla mnie najważniejsze. 

Wszystkim polecam uczestnictwo w kursie Metody Silvy, szczególnie sportowcom, osobom narażonym na stres i tym, którzy chcą sobie pomóc. Ja osobiście uważam, iż wiele bym stracił nie znając tych technik MS i wykładowcy jakim jest Marian, za co mu bardzo serdecznie dziękuję.      link

Pozdrawiam! Jaszka Bartłomiej

.

EdytaWEdyta Wojtalczyk

Kurs Metody Silvy był dla mnie niesamowitym przeżyciem. Już pierwsze godziny kursu sprawiły, że na nowo zaczęłam odkrywać siebie i świat w którym żyję. Metoda Silvy pokazała mi narzędzia, które każdego dnia pomagają mi rozwiązywać różne problemy, pokazują mi różne możliwości, jak spełniać swoje marzenia i realizować swoje cele w życiu. W jaki sposób mogę pomagać i jak pozytywnie powinnam wpływać na inne osoby. Po kursie zaufałam swojej intuicji, bo to ona jest moim doradcą, który wie co powinnam robić, aby rozwiązać swoje problemy. Nauczyłam się bardzo szybko wchodzić w stan relaksacji, dzięki czemu jestem niesamowicie rozluźniona. I co jest najważniejsze – zasypiam w ciągu kilku sekund, co w przeszłości było niemożliwe. 

Teraz to, co było niemożliwe, stało się możliwe.

„Każdego dnia i pod każdym względem czuję się coraz lepiej i lepiej”. – To wspaniałe zdanie towarzyszy mi każdego dnia.
Dziękuję Marianie za to, że pokazałeś mi jak korzystać z Metody Silvy Polecam każdemu Kurs Metody Silvy – bądź szczęśliwą osobą – podejmij decyzję już dziś 

Pozdrawiam serdecznie, Edyta Wojtalczyk.

.

Rafal

Rafał Checlewski

pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Jose Silva za pomocą swojej metody zmienił na lepsze tysiące ludzkich żyć. Jestem tego żywym przykładem. Moja zabawa z rozwojem osobistym rozpoczęła się w 2008 roku właśnie dzięki Metodzie Silvy. Te proste techniki, które może używać każdy bez względu na wiek, płeć i porę dnia, są mega pomocne. Wystarczy 5 minut, by życie nabrało kolorów.Rozwój osobisty uzależnił mnie do tego stopnia, że wydałem wiele tysięcy dolarów na szkolenia u najlepszych szkoleniowców w USA takich jak, Anthony Robbins, T Harv Eker i in.

Wiem jedno, że Metodę Silvy można wykorzystać wszędzie tam, gdzie zawodzą inne, bardziej zaawansowane techniki. Dzięki temu jest tak skuteczną metodą.

Staram się odświeżać techniki uczestnicząc przynajmniej raz w roku na kursie. Teraz już wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych, celów nieosiągalnych, ponieważ potrafię wskrzesić olbrzymią siłę, która we mnie tkwi. Metoda Silvy powstała w USA i paradoksem jest, że w całej Ameryce nie spotkałem takiego wykładowcy jakim jest Marian. Marian kocha to co robi i naprawdę to czuć, a najważniejsze jest to, że jego pasja przekłada się na rezultaty, jakie uzyskują jego studenci. Nie wierzcie w ani jedno słowo napisane w opiniach na tej stronie!!! Po prostu idźcie na kurs i sami przekonacie się lub dopiszecie własną historię!!!

więcej opinii znajdziesz tutaj >>

.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *